Kdo jsem?

My ženy chceme, aby naše mateřství bylo úspěšné. Chceme, až se jednou postavíme tváří tvář našim mateřským výsledkům, vidět sebevědomé, kvalitní, úspěšné, spolehlivé lidi, kteří vyrostli z našich dětí. Je jen jedna možnost jak toho dosáhnout a zjednodušit si cestu k tomuto cíli a to je mít pro své děti dost lásky, přijetí a pochopení.

Moji tři synové byli jsou a budou mými velkými učiteli. Už jen jejich vstup na tento svět císařským řezem byl v mnohém velmi poučný. Díky nim jsem objevila svoji lásku a vášeň pro práci s ženami – matkami a rodinami. Prošli jsme si spolu spoustu potíží, které znají i ostatní maminky a díky nim jsem se naučila mnoho nového, které mi pomohlo s mým rodičovstvím. Od látkových plen, šátků a nosítek na nošení dětí přes bezplenkovou komunikační metodu až po laktační poradenství.

Díky synům jsem se dostala k doprovodům k porodu. Cítím pokaždé obrovskou pokoru, štěstí a vděčnost za to, že u takového jednoho zázraku mohu být.

Pokud chcete nastoupit na úspěšnou cestu mateřstvím a chcete, aby vaše mateřství bylo krásným, tak mne kontaktujte ráda vám pomohu. 

>