Kdo jsem? - Moje cesta k dulí práci.

Moje ženy chceme, aby naše mateřství bylo úspěšné. Chceme, až se jednou postavíme tváří v tvář našim mateřským výsledkům, vidíme sebevědomé, kvalitní, úspěšné, spolehlivé lidi, kdo vyrostli z našich dětí. Je jen jedna možnost jak toho dosáhnout a jednoušit si cestu k tomuto cíli a to mít pro své děti dost lásky, přijetí a pochopení.

Moji tři synové byli a budou mými velkými učiteli. Už jen jejich vstup na tento svět císařským řezem byl v mnohém velmi poučný. Díky nim jsem objevila svou lásku a vášeň pro práci se ženami - matkami a rodinami. Prošli jsme si spolu mnoho potíží, kteří znají i ostatní maminky a díky nim jsem se naučili mnoho nového, které mi pomohly s mým rodičovstvím. Od látkových, šátků a nosítek na nošení dětí přes bezplenkovou komunikační metodu až po laktační poradenství.

Díky synům jsem se dostala k doprovodům k porodu. Cítím pokaždé obrovskou pokoru, štěstí a vděčnost za to, že u takového jednoho zázraku mohu být.

Pokud chcete nastoupit na úspěšnou cestu mateřstvím a chcete, aby vaše mateřství bylo krásným, tak mne kontaktujte ráda vám pomohu.

Dagmar

>